امروز چهارشنبه دوم بهمن ماهسال یک هزار و سیصدو نود و هشت 1398/11/2

پیام تقدیردکترسمنبر_میرزائی  رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند  از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تقدیردکترسمنبر_میرزائی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
 ‍ ▪️پیام تقدیردکترسمنبر_میرزائی  رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند  از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی حمله موشکی به پایگاه دولت تروریست شیطان بزرگ در عراق  متن پیام دکتر میرزایی که در تاریخ نوزدهم دیماه نودوهشت صادر شده به شرح زیر است : "بسم الله القاصم الجبارین اگر سپاه نبود کشور هم نبود امام خمینی( رحمت الله علیه )   با دلهایی آکنده از اندوه و غم در فراق سردار دلها و قهرمان میدان دفاع از انقلاب اسلامی و ارزشها، شب را سپری میکردیم که در سحرگاه روز وداع آخر با پیکر غرق بخون و مطهر شهید راه ولایت آل الله ،سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، باخبر شدیم که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دقایقی  قبل از تدفین این پیکر نورانی سالار شهدای انقلاب اسلامی،برای کاهش اندکی از آلام این مصیبت جانکاه ملت داغدار سالار میدان مبارزه با نظام سلطه،  پایگاه عین الاسد نظامیان آمریکا در عراق را با موشک هدف قرارداده و آن پایگاه تروریست‌های جلاد را به ویرانه ای تبدیل نموده است؛  این اقدام با ارزش در پاسخ  به درخواست عمومی  ملت عزادار ایران عزیز برای انتقام  سخت از جنایتکاران  آمریکایی صورت گرفت و سبب غرور مضاعف ملت انقلابی و وفادار به نظام گردید . به دلیل این اقدام ارزشمند و شجاعانه  و سالیان سال دفاع جانانه از نظام و کشور ،  به نیابت از دانشگاهیان  بخصوص اساتید و کارکنان و دانشجویان عزیز از همه دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همیشه مایه افتخار و عامل تامین امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند تقدیر و تشکر می نمایم.  و آرزو می کنم که در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)شکست کامل نظام سلطه دستاورد مهم شما سپاهیان نهضت عاشورایی انقلاب اسلامی باشد و هرچه زودتر انتقام سخت و واقعی خون هزاران  شهید مقاومت بخصوص در رآس آنان ، انتقام خون فرمانده سپاه قدس شهید مظلوم سپهبد حاج قاسم سلیمانی را از دولت  تروریست آمریکا بگیرید . ان شاء الله." ✍دکتر سمنبر_میرزائی  رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند  

پیام تقدیردکترسمنبر_میرزائی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

ادامه مطلب ...


 

12 شهریور سالروز تاسی دانشگاه آزاد اسلامی زرند گرامی باد

1398/06/12 (3:25:39 PM)

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند می‌گوید: امکان ورود به تولید ثروت از طریق سرمایه‌گذاری و شرکت‌های دانش‌بنیان به‌منظور ارائه خدمات دانش‌بنیان، زمینه بهبود وضعیت مالی این دانشگاه را مهیا کرده است.

گروه استان‌های خبرگزاری آنا - مسعود لشکری؛‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند به‌عنوان نخستین، بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزش عالی قطب صنعتی جنوب‌شرق کشور کار خود را از ۱۲ شهریور ۱۳۶۹ به‌طور رسمی آغاز کرد تا بتواند از مهرماه ۱۳۷۰ با ۱۸۰ دانشجو در دو رشته زمین‌شناسی و روانشناسی در فضای اجتماعی زرند آن روز که نسبت به حضور یک مؤسسه آموزش عالی خوشبین نبوده و مقاومت‌های زیادی صورت می‌گرفت، فعالیت آموزشی ـ فرهنگی خود را آغاز کند.

استاد حاج  علیمردان آل‌طه به‌عنوان بنیانگذار و نخستین رئیس دانشگاه کار خود را با یک کارمند و در ساختمان استیجاری آغاز کرد. پس از تلاش و رایزنی‌های متعدد با همکاری مسئولان شهری وقت ساختمان نیمه‌کاره‌ای از طرف مؤسسه خیریه سجاد در اختیار دانشگاه قرار گرفت تا کلاس‌های آموزشی در این محل تشکیل شود.

کار شبانه‌روزی برای تحقق اهداف و برنامه‌های دانشگاه ادامه پیدا کرد تا از سال ۷۲ تشکیل کلاس‌های آموزشی دانشگاه به ساختمان  حوزه علمیه منتقل شود.

اما این دانشگاه امروز با مجاهدت‌های بسیار در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار دارای ۲۶ هزار مترمربع فضای اداری، آموزشی و ۱۵ هزار متر مربع فضای سبز یکی از بی‌نظیرترین فضاهای آموزشی استان پهناور کرمان  را دارد.

نتیجه تلاش ۲۹ ساله دانشگاه آزاد اسلامی زرند فارغ‌التحصیل شدن بیش از ۵ هزار نفر بوده که بسیاری از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف تحصیلی از مدیران برجسته شهرستان، استان و افراد تأثیرگذار در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی سرزمین مقدس اسلامی ایران است.

این دانشگاه به‌خوبی در راستای تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی گام برداشته و امروز نیز با برنامه‌های کاربردی آینده‌ای نویدبخش برای ایران اسلامی ترسیم کرده تا مردم فهیم و انقلابی‌مان آینده این کشور را بدون وابستگی به نفت و تهدید دشمنان قسم خورده خود تصور کنند.

سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند اکنون در دست یک مدیر زن قرار دارد. سمنبر میرزایی  مرداد سال جاری حکم سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند را از دست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تحویل گرفت.

میرزایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در زرند با تشریح مهم‌ترین برنامه‌های اجرا شده و دستاوردهای این واحد دانشگاهی در سال‌های گذشته اظهار می‌کند: تغییرات  متعدد در ساختار اداری براساس چارت انجام شد تا درباره چابک‌سازی سازمانی گام‌های مؤثری برداریم که از جمله این اقدامات می‌توان به بازخرید تعدادی از کارکنان برای کاهش هزینه‌ها براساس بخشنامه سازمان مرکزی اشاره کرد.

وی اضافه می‌کند: فراهم‌‌شدن امکان ورود دانشگاه به تولید ثروت از طریق سرمایه‌گذاری و شرکت‌های دانش‌بنیان به‌منظور ارائه خدمات دانش‌بنیان زمینه بهبود وضعیت مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند را مهیا کرده و موجب تکمیل اجرای پروژه‌های عمرانی، تداوم طرح‌های توسعه و بهبود مستمر ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و رفاهی باکیفیت به دانشجویان بیش‌ازپیش در دست اجرا خواهد بود.

به گفته میرزایی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند برای خروج از وابستگی کامل به شهریه برنامه‌های اجرایی قابل قبولی در دست اجرا دارد که از جمله مهم‌ترین این برنامه‌ها می‌توان به احداث نیروگاه تولید انرژی خورشیدی با مجوز سازمان مرکزی اشاره کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی زرند به آنا می‌گوید: اجاره گلخانه فعلی و اجرای گلخانه‌های متعدد آموزشی، تحقیقاتی در دانشگاه با توجه به ظرفیت‌های علمی و حضور اعضای هیئت‌علمی در رشته‌های مرتبط به کشت‌های گلخانه‌ای بدون نیاز به خاک به‌خصوص در مناطق کویری ‌مانند زرند که میزان بارندگی کمی دارد، الگوی مناسبی برای کشاورزان منطقه خواهد بود.

میرزایی یادآور می‌شود: با توجه به تغییر چهره زرند از معدنی به صنعتی، پیگیری تصویب رشته‌های جدید مرتبط با صنعت، معدن و جذب واحدهای فناور از برنامه‌های کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی زرند است که می‌تواند به تبدیل رشته‌های آموزشی این واحد دانشگاهی به کاربردی ـ مهارتی کمک کند.

وی عنوان می‌کند: امضای قرارداد طرح پژوهشی برون‌دانشگاهی خدمات مشاوره‌ای در حوزه سازه‌های پله‌ای معلق با اداره‌کل راه و ترابری استان کرمان و آغاز رایزنی برای انجام پروژه‌های دانش‌بنیان به‌منظور پژوهش و طرح‌های  مقاوم آموزشی و مرتبط با صنعت در حوزه  کارآفرینی به‌همراه امضای تفاهم‌نامه با اداره فنی‌وحرفه‌ای شهرستان زرند، امضای تفاهم‌نامه با اداره آب و فاضلاب شهرستان برای خدمات متقابل در حوزه آبخیزداری و یک حلقه چاه آب دانشگاه آغاز‌گر تحول شگرفی در حوزه رونق تولید قطب صنعتی جنوب‌شرق کشور خواهد بود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی زرند درباره توجه به امور فرهنگی دانشگاه می‌گوید: بنا به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی، تحصیل باید با تهذیب همراه باشد؛ واحد زرند همگام با سایر واحدهای دانشگاهی سراسر کشور و اجرایی کردن بخشنامه آراستگی و شئون رفتاری تلاش خود را به‌کار بسته تا دانشجویان با فراغ بال بیشتری به تحصیل در رشته تحصیلی مورد علاقه خود پرداخته و محیط دانشگاه را محیطی کاملاً امن و متناسب با شئون اخلاق اسلامی ببینند.

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند در شرقی‌ترین بخش این شهرستان و در دامنه قله زیبای دوشاخ زرند واقع شده است. اکنون در این واحد دانشگاهی اکنون هزار و ۱۰۰ دانشجو از مقطع کاردانی تا دکتری مشغول به ادامه تحصیل هستند و ۴۴ عضو هیئت علمی تمام وقت همراه بیش از ۷۰ نفر مدرس مدعو کار آموزشی این واحد دانشگاهی را بر عهده دارند.

واحد زرند در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار دارای دو سالن مجهز ورزشی با همه امکانات مورد نیاز دانشجویان و مربیان در رشته تربیت بدنی، ساختمان اداری دانشگاه شامل دفاتر اداری، سالن آمفی تئاتر و سالن جلسات است.

خوابگاه دختران با ظرفیت پذیرش ۴۰۰ دانشجو دارای امکانات رفاهی، سلف سرویس، مهمانسرا، ساختمان‌های آموزشی شماره یک و دو دانشگاه شامل کلاس‌های آموزشی، آزمایشگاه‌های روانشناسی، زمین‌شناسی، شیمی، فیزیک، بتن و کارگاه‌های جوشکاری و چوب همراه سالن‌های پراتیک پرستاری و کتابخانه ازجمله امکانات این دانشگاه است.





بازگشت
   
مشاهده خبر(306)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 





 
بیشترین بازدید

سما
دکتر مرادی رئیس واحد زرند
دکتر طهرانچی
پیام تبریک سال تحصیلی جدید
طی بیانیه ای: دانشگاه آزاد اسلامی زرند، حمله تروریستی اهواز را محکوم کرد
رئیس بنیاد شهید زرند: دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید منشأ خدمات زیادی به جامعه هستند
معاونت دانشگاه آزاد اسلامی در امور مدارس سما
میرزایی با آنا مطرح کرد: برنامه دانشگاه آزاد زرند برای جذب دانشجو بر محور ارتباط با صنعت
رئیس دانشگاه آزاد کرمان: ارائه خدمات و راهکارهای علمی از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی
پرستاران طلایه داران سلامت جامعه هستند
پیام دکتر طهرانچی به داوطلبان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی
سرپرست دانشگاه آزاد زرند: جنگ اقتصادی نقاب از رخ قدرت‌های استکباری برمی‌دارد
پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی
برگزاری مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد زرند
دکتر ولایتی
سرپرست دانشگاه آزاد زرند: دانشگاه آزاد اسلامی زرند قابلیت کارآفرینی دارد
آقاجانی مطرح کرد: کارآمدشدن دانشگاه آزاد اسلامی در راستای کمک به منافع ملی
چهل سالگی انقلاب اسلامی
چگونگی تغییر رشته در دانشگاه آزاد اسلامی
حضور مسئولانه دانشجویان و پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی زرند در تجمع بزرگ بصیرت


محبوبترین ها

میرزایی با آنا مطرح کرد: برنامه دانشگاه آزاد زرند برای جذب دانشجو بر محور ارتباط با صنعت
آقاجانی مطرح کرد: کارآمدشدن دانشگاه آزاد اسلامی در راستای کمک به منافع ملی
پیام تبریک سال تحصیلی جدید
امام خامنه‌ای: حادثه‌ مصیبت‌بار دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات دردآور است
در شورای اداری دانشگاه مطرح شد:
دکتر طهرانچی
دیدار با خانواده شهدای دانشجو
12 شهریور سالروز تاسی دانشگاه آزاد اسلامی زرند گرامی باد
در دیدار دانشگاهیان مطرح شد؛ روایت فرماندار زرند از راه‌‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی
دیدار رئیس جمعیت هلال احمر زرند با ریاست دانشگاه آزاداسلامی زرند
پیام تقدیردکترسمنبر_میرزائی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
پیام تسلیت شهادت حضرت امام رضا علیه السلام
نشست مشترک معاونین و مسئولین فرهنگی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان زرند
با صدور حکمی؛ سرپرست حوزه فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زرند منصوب شد
پیام ریاست واحد بمناسبت شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی
پیام تبریک ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند بمناسبت گرامیداشت هفته پژوهش
نشست مشترک ریاست دانشگاه با مسئولین مهندسی و یادمان های شهدای استان کرمان
مراسم استقبال دانشگاه آزاد اسلامی زرند از شهید مدافع وطن
پیام تسلیت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زرند: پاسخگویی به دانشجو از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی است


اخبار و رویدادها
پیام ریاست واحد بمناسبت  شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی

پیام ریاست واحد بمناسبت شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی

 🏴      بسم رب الشهدا و الصدیقین  "وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ"

ادامه مطلب ...
پیام تبریک ریاست واحد بمناسبت ولادت باسعادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار

پیام تبریک ریاست واحد بمناسبت ولادت باسعادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار

بسمه تعالی سالروز ولادت عالمه غیر معلمه، عقیله بنی هاشم پیام آور نهضت آزادیخواهی و حق طلبی و انسانیت عا

ادامه مطلب ...
پیام تبریک ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند بمناسبت گرامیداشت هفته پژوهش

پیام تبریک ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند بمناسبت گرامیداشت هفته پژوهش

بسم الله الرحمن الرحیم " ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ"     سوره مبارکه

ادامه مطلب ...
نشست مشترک ریاست دانشگاه با مسئولین مهندسی و یادمان های شهدای استان کرمان

نشست مشترک ریاست دانشگاه با مسئولین مهندسی و یادمان های شهدای استان کرمان

در این نشست ریاست دانشگاه بر لزوم ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان گرانقدر تاکید کردند و از اینکه افتخار میز

ادامه مطلب ...
پیام ریاست دانشگاه به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

پیام ریاست دانشگاه به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

 بسم الله الرحمن الرحیم             

ادامه مطلب ...
مراسم استقبال دانشگاه آزاد اسلامی زرند از شهید مدافع وطن

مراسم استقبال دانشگاه آزاد اسلامی زرند از شهید مدافع وطن

بسم رب الشهدا و الصدیقین مراسم استقبال دانشگاه آزاد اسلامی زرند از شهید مدافع وطن صبح امروز دوازدهم آبا

ادامه مطلب ...
پیام تسلیت شهادت حضرت امام رضا علیه السلام

پیام تسلیت شهادت حضرت امام رضا علیه السلام

بسم الله الرحمن الرحیم بیست و هشتم صفر،سالروز رحلت شهادت گونه و جانسوز بزرگمردی از جنس نور و عقلانیت و

ادامه مطلب ...
پیام تسلیت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی

پیام تسلیت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم بیست و هشتم صفر سالروز رحلت شهادت گونه و جانسوز بزرگمردی از جنس نور و عقلانیت و م

ادامه مطلب ...
دیدار رئیس جمعیت هلال احمر زرند با ریاست دانشگاه آزاداسلامی زرند

دیدار رئیس جمعیت هلال احمر زرند با ریاست دانشگاه آزاداسلامی زرند

آقای صالحی رئیس جمعیت هلال احمر زرند بهمراه چند تن از همکاران و نماینده  کانون هلال احمر دانشگاه با

ادامه مطلب ...
نشست مشترک معاونین و مسئولین فرهنگی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان زرند

نشست مشترک معاونین و مسئولین فرهنگی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان زرند

نشست مشترک معاونین و مسئولین فرهنگی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان زرند به میزبانی دانشگاه آزاد اسل

ادامه مطلب ...
با صدور حکمی؛ سرپرست حوزه فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زرند منصوب شد

با صدور حکمی؛ سرپرست حوزه فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زرند منصوب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند در حکمی سرپرست جدید حوزه فرهنگی دانشجویی این واحد دانشگاهی را منصوب کر

ادامه مطلب ...
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زرند: پاسخگویی به دانشجو از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زرند: پاسخگویی به دانشجو از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند با بیان اینکه پاسخگویی به دانشجو از اولویت‌های این دانشگاه است،

ادامه مطلب ...
میرزایی: دانشگاهیان با هوشیاری از اجرای تاکتیک‌های دشمن جلوگیری کنند

میرزایی: دانشگاهیان با هوشیاری از اجرای تاکتیک‌های دشمن جلوگیری کنند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند گفت: دانشگاهیان باید هوشیار بوده تا جبهه نفاق نتواند با خیال آسوده

ادامه مطلب ...
فرماندار راور مطرح کرد؛ دعوت از دانشگاه آزاد اسلامی زرند برای ورود به مسائل علمی شهرستان راور

فرماندار راور مطرح کرد؛ دعوت از دانشگاه آزاد اسلامی زرند برای ورود به مسائل علمی شهرستان راور

فرماندار راور با دعوت از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند برای ورود به مسائل علمی این شهرستان بیان کرد: آما

ادامه مطلب ...
پیام تبریک سال تحصیلی جدید

پیام تبریک سال تحصیلی جدید

بسم الله الرحمن الرحیم "… يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَالَّذِينَ أُوتُوا

ادامه مطلب ...
 
انجمن ها





عضویت در خبر نامه
حذف عضویتثبت عضویت
 
آب وهوا
اوقات شرعی

   
 
 
پیام روز پرستار

پیام روز پرستار

 بسم الله الرحمن الرحیم پرستاران سرچشمه جوشان مهر و عطوفتند که کلام مهر آفرینشان گرمای درد را به خنکای عشق و مهربانی تبدیل می‌کند؛ همانان که رنج توان فرسای بیماران را با تبسم خویش می‌کاهند. خجسته میلاد با سعادت پرستار عاطفه ها،زینب کبری (س) و روز پرستار را به همه پرستاران و منادیان انسانیّت و ایمان بویژه همکاران بزرگوار، مدیر، اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گروه پرستاری دانشگاه آزاداسلامی واحد زرند  تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سلامتی،بهروزی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. امید که در پناه پروردگار یکتا همواره مهر افزای و سربلند باشید. دکتر علیرضا مرادی رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحد زرند

ادامه مطلب ...

           

       1397/10/22 (10:08:05 AM)

مجموع امتیازات به این مطلب(0)
امتیاز شما به این مطلب ؟ 
star star star star star
نظرات شما در رابطه با این مطلب ؟ (0)



محبوبترین ها

پیام روز پرستار
 
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز آزمونمرکز آزمون
پورتال آموزشی دانشجویانپورتال آموزشی دانشجویانفرهیختگان آنلاین فرهیختگان آنلاین
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامیخبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامیدانشگاه آزاد اسلامی
 
 
 
 
سما

دکتر مرادی رئیس واحد زرند

دکتر طهرانچی

پیام تبریک سال تحصیلی جدید

طی بیانیه ای: دانشگاه آزاد اسلامی زرند، حمله تروریستی اهواز را محکوم کرد

رئیس بنیاد شهید زرند: دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید منشأ خدمات زیادی به جامعه هستند

معاونت دانشگاه آزاد اسلامی در امور مدارس سما

میرزایی با آنا مطرح کرد: برنامه دانشگاه آزاد زرند برای جذب دانشجو بر محور ارتباط با صنعت

رئیس دانشگاه آزاد کرمان: ارائه خدمات و راهکارهای علمی از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی

پرستاران طلایه داران سلامت جامعه هستند

پیام دکتر طهرانچی به داوطلبان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

سرپرست دانشگاه آزاد زرند: جنگ اقتصادی نقاب از رخ قدرت‌های استکباری برمی‌دارد

پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی

برگزاری مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد زرند

دکتر ولایتی

سرپرست دانشگاه آزاد زرند: دانشگاه آزاد اسلامی زرند قابلیت کارآفرینی دارد

آقاجانی مطرح کرد: کارآمدشدن دانشگاه آزاد اسلامی در راستای کمک به منافع ملی

چهل سالگی انقلاب اسلامی

چگونگی تغییر رشته در دانشگاه آزاد اسلامی

حضور مسئولانه دانشجویان و پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی زرند در تجمع بزرگ بصیرت

میرزایی با آنا مطرح کرد: برنامه دانشگاه آزاد زرند برای جذب دانشجو بر محور ارتباط با صنعت

آقاجانی مطرح کرد: کارآمدشدن دانشگاه آزاد اسلامی در راستای کمک به منافع ملی

پیام تبریک سال تحصیلی جدید

امام خامنه‌ای: حادثه‌ مصیبت‌بار دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات دردآور است

در شورای اداری دانشگاه مطرح شد:

دکتر طهرانچی

دیدار با خانواده شهدای دانشجو

12 شهریور سالروز تاسی دانشگاه آزاد اسلامی زرند گرامی باد

در دیدار دانشگاهیان مطرح شد؛ روایت فرماندار زرند از راه‌‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی

دیدار رئیس جمعیت هلال احمر زرند با ریاست دانشگاه آزاداسلامی زرند

پیام تقدیردکترسمنبر_میرزائی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

پیام تسلیت شهادت حضرت امام رضا علیه السلام

نشست مشترک معاونین و مسئولین فرهنگی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان زرند

با صدور حکمی؛ سرپرست حوزه فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زرند منصوب شد

پیام ریاست واحد بمناسبت شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی

پیام تبریک ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند بمناسبت گرامیداشت هفته پژوهش

نشست مشترک ریاست دانشگاه با مسئولین مهندسی و یادمان های شهدای استان کرمان

مراسم استقبال دانشگاه آزاد اسلامی زرند از شهید مدافع وطن

پیام تسلیت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زرند: پاسخگویی به دانشجو از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی است

 
آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده